logo

30 Ağustos 2019

Genç Başkan, hemen iyiliğe koştu

Kısa bir süre önce İYİ Parti Gençlik Kolları Başkanlığına atanan Emre Hidayet Mert, Çorum’da ihtiyaç sahibi bir aileye umut oldu.

Geçtiğimiz günlerde yerel bir gazetede çıkan haber üzerine yardıma muhtaç bir aileye iyilik elini uzatan İYİ Parti Gençlik Kolları Başkanı Emre Hidayet Mert, ailenin derdine derman olmak için İYİ Parti Gençlik Kollarını adeta seferber etti.

Çevresinden, iş adamlarından, diğer parti temsilcileri ile hayırsever esnaf ve vatandaşlardan gıda ve giyim malzemesi toparlayan Mert, aileyi evinde ziyaret ederek, topladığı yardım malzemelerini aynı gün içerisinde ulaştırdı. Ziyarette ailenin doğalgazı olmadığını da öğrenen Mert, ailenin bu mağduriyeti üzerine yetkili kişileri arayarak eve doğalgaz bağlatılması konusunda söz aldı.

AİLE BABASINA İŞ İMKANI

Ziyarette aile babasının işsiz olduğunu da öğrenen Emre Hidayet Mert, aileye iş konusunda da yardımcı olurken, “Bizler Anadolu çocuklarıyız. Dediğimiz gibi ayrışmayacağız, ayrıştırmayacağız, ötekileştirmeyeceğiz. Bizler kendi yaralarımızı kendimiz saracağız, meselelerimizi kendimiz çözeceğiz. Çünkü mesele memleket meselesidir. Bizler kardeşçe yaşadıkça birlikteliğimizi kimse bozamaz. Yine dediğim gibi ayrılıkta azap, birlikte hayır vardır. Yardım konusunda emeği geçen herkese teşekkür ederim. Allah hepinizden razı olsun” dedi.

 

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ