logo

17 Şubat 2017

Genç MÜSİAD’tan TSO’ya ziyaret

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin gençlik kuruluşu olan Çorum Genç MÜSİAD’ın yeni Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Burak Boyraz, Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Genç MÜSİAD Yönetim Kurulu üyelerinin de eşlik ettiği ziyarette konuşan Çorum Genç MÜSİAD Başkanı Ahmet Burak Boyraz,  Çorum ilinde manevi değerlere önem veren, dinamik, girişimcilik ruhuna sahip ve ekip ruhunu benimseyen genç iş adamları ile Çorum’a katkı sağlayacak başarılı işlere imza atmayı amaçladıklarını kaydederek, “Bu bağlamda Ticaret ve Sanayi Odamızın, bilhassa bize her zaman örnek olan ve bundan sonra da desteklerini esirgemeyeceğinden emin olduğumuz Sayın Çetin Başaranhıncal’ın tecrübe, bilgi ve birikimlerinden faydalanmak istediğimizi belirtmek isteriz” dedi.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başaranhıncal ise, iş dünyasının en üst kuruluşunun Ticaret ve Sanayi Odaları olduğunu ifade ederek, “TSO’lar iş dünyasının kalbidir. Sizler de bu kalbin damarlarısınız” şeklinde konuştu.

İş dünyasının çatı örgütü olan Ticaret ve Sanayi Odası olarak, Çorum’daki sanayici ve iş adamları derneklerini önemsediklerini kaydeden Başaranhıncal, “Sizin gibi gençlerin de sorumluluk alarak elini taşın altına koyması geleceğe olan güvenimizi artırmaktadır. İlimiz ve iş dünyamız adına atacağınız her adımda yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz. Gençlerle çalışmaktan keyif alıyorum.  Çünkü gençlerimiz bizlerin geleceğidir” diye konuştu.

Başaranhıncal, son olarak Genç MÜSİAD’ın, yeni yönetimini tebrik ederek görevlerinde başarılar diledi.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ