logo

22 Eylül 2015

‘Genel Merkez’e baskı yapılmadı’

 

mhp fatih özcan ziyaret (2)

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum Milletvekili adayı Fatih Özcan, gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu.

Beraberinde Hukuk İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Av. Özgür Öztekin ve Seçim İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ali Fatih Göktuğ ile birlikte Esnafın Sesi Dergisi ve corumpost.com Sahibi Satılmış İnaç’la bir süre görüşen MHP Çorum Milletvekili adayı Fatih Özcan, 1 Kasım’da yapılacak olan erken genel seçimlerde 7 Haziran’da az bir oy farkıyla kaybettikleri milletvekilini 1 Kasım’da TBMM’ye göndereceklerini kaydetti.

VAHİT DOĞAN ÇORUM’A HAKİM BİR İSİM

Çorum’dan 2 milletvekili çıkarma hedefiyle çalışacaklarını vurgulayan Özcan, MHP 1. Sıra Milletvekili adayı Prof. Dr. Vahit Doğan’dan da övgü dolu sözlerle bahsetti. Doğan’ın Çorum’u iyi tanıdığını ve şehre hakim bir insan olduğunu dile getiren Fatih Özcan, MHP’nin iktidar olması halinde Çorum’dan bir bakan çıkacağının mesajını verdi.

ÇORUM TEMİZ BİR SİYASETE KAVUŞACAK

Prof. Dr. Vahit Doğan’la Çorum’un temiz bir siyasete kavuşacağını aktaran Özcan ayrıca parti içinde herhangi bir küskünlük olmadığını söyledi. Küskünlüklere, kırgınlıklara vakitlerinin olmadığını belirten Özcan, amaçlarının birlik ve beraberlik içerisinde 1 Kasım’da Çorum’dan milletvekili çıkarmak olduğunu kaydetti.

GENEL MERKEZ’E BASKI YAPILMADI

1 Kasım seçimleri öncesi MHP Genel Merkezi tarafından 18 Eylül’de açıklanan milletvekili aday sıralamasının sehven açıklandığını daha sonra yapılan hatadan dönüldüğünü ifade eden Fatih Özcan, isimlerin açıklanmasının ardından ‘Genel Merkez’e baskı yapıldı’ ve ‘isimler değiştirildi’ gibi söylemlerin gerçeği yansıtmadığını, yapılan haberlerin de asparagas haberler olduğunu sözlerine ekledi.

mhp fatih özcan ziyaret (1)

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ