logo

Girişimcilik Zirvesi’ne Çorum’dan katılım

Girişimcilik Zirvesi G3 Forumu’nun 11.’si Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde Amasya’da yapıldı.

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen Forum’a, TOBB Çorum Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Zeynep Yarımca, İcra Kurulu Üyesi Gülden Arzoğlu, Çorum TSO Meclis Üyesi ve KGK Üyesi Nilüfer Akın ve TSO Genel Sekreter Yardımcısı Şule Akkese katıldı.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun, girişimciler için cesaret vurgusu  yaptığı konuşmada, “Yaptığınız işi marka haline getirmelisiniz. Girişimciliğin olmazsa olması cesur olmak. Cesur olmayan girişimci olamaz. Risk almalısınız. Kazanırsın da batarsın da. Risk alamayan girişimci olamaz. Girişimci olamayan da zengin olamaz. Hata yaptıkça ders alıyorsunuz aslında. Bunun okulu yok, kendin yaşaman lazım” dedi.

Protokol ve iş insanlarının davetli olduğu programda ayrıca Pegasus Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkan Danışmanı Berrak Kutsoy moderatörlüğünde, TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ali Sabancı, G3 Forum Başkanı ve Koton markası Yönetim Kurulu Eşbakanı Gülden Yılmaz, Reeder Markası Kurucusu Sezen Sungur Saral,   Turkven Kurucu Direktörü  Göktekin Dinçerler ve DCP (Diffusion Capital Partners) Yönetici Ortağı Haluk Zontul’un  konuşmacı olarak katıldığı panel gerçekleştirildi.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ