logo

06 Haziran 2018

‘Güçlü millet için 24 Haziran dönüm noktası’

AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ beraberinde Milletvekili Adayı Oğuzhan Kaya, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, İl Yönetim Kurulu üyeleri ve gençlerle birlikte Yeniyol Mahallesi’nde esnafları ziyaret ederek, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri için destek istedi. Karadağ’a esnaf ziyaretinde ayrıca İl Yönetim Kurulu üyeleri Murat Günay, Hasan Algül, Yasin Turan, Emre Turan, Mahmut Şimşek ve Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyeleri eşlik etti.

İl Başkanı Karadağ, 24 Haziran Pazar günü yapılacak seçimlere sayılı günler kala gece gündüz demeden vatandaşlarla ve esnafla bir araya geliyor. Gezdiği sokak ve caddelerde vatandaşların ve esnafların sıcak ve samimi sohbetlerine nail olan Karadağ ve beraberindeki heyet 24 Haziran seçimleri için destek istiyor. İşyerlerine gerçekleştirdiği ziyarette, esnafa hayırlı ve bereketli bol kazançlar dileyen Karadağ, esnaf ve vatandaşla sohbetlerinde AK Parti’nin seçim beyannamesi hakkında bilgi vererek esnaf ve vatandaşların istek ve taleplerini aldı.

 Karadağ, “Çorum halkının ve teşkilatların talebini dikkate alarak Çorum’a, ülkemize ve milletimize yakışan bir liste gönderdiği için milletimiz adına yani sizler adına Cumhurbaşkanımıza teşekkür ettim. Bizlerde Cumhurbaşkanımıza ve sizlere layık bir hizmetkar olarak çalışmalarımıza aralıksız devam ederek sizlerle her zaman bir araya geliyoruz. Sizlerden aldığımız güç ve kuvvet ile 2023,2053 ve 2071 hedeflerimizi gerçekleştireceğiz.

 Güven veren adaleti her alanda tesis edecek, ulusal güvenlik ve asayişten hiçbir şekilde taviz vermeyeceğiz. Eğitimin kalitesini daha da artıracak, insanımızı en ileri teknolojiler, bilgi ve yeteneklerle donatacağız. Kültür ve sanat alanında medeniyetimizin birikimlerini en üst seviyeye taşıyacağız. Araştırma ve geliştirmeye azami destek vererek katma değeri yüksek ürünlerin ülkemizde üretimini sağlayacağız.

Nesillerimizin daha sağlıklı yetişmeleri için koruyucu sağlık hizmetlerine öncelik vereceğiz. Ekonomimizi yüksek hızda ve istikrarlı bir şekilde büyütmeye devam edeceğiz. Gençlerimize nitelikli ve yeni iş alanları oluşturarak istihdamlarını kolaylaştıracağız. Kadınlarımızı güçlendirerek ekonomiye ve toplumsal hayata azami düzeyde katkı vermelerini sağlayacağız” dedi.

Karadağ ayrıca Türkiye Şampiyonasında derece yapan Çorum Belediyespor Masa Tenisi Antrenörü Ali Korkmaz  ve Milli Takım sporcularını tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

 Karadağ, “Toplumun çocuklar, yaşlılar, engelliler başta olmak üzere özel ilgiye muhtaç kesimlerinin korunmaya ve kollanmaya devam edileceği belirtilen beyannamede, ekonomik büyümenin nimetlerinin adil bölüşümü için gelirin daha adil şekilde dağılımına yönelik tedbirler alacağız. Yaşadığımız şehirlerin kalitesini önceleyen bir yaklaşımı bütün planlamalarımızda hakim kılacak, yerel hizmetlerin kalitesini en üst seviyeye çıkaracağız. Doğal çevremizi ve kaynaklarımızı sürdürülebilir bir anlayışla gelecek nesillere aktarmaya azami önem vereceğiz. Dış politikada önlem alıcı bir yaklaşımla hareket etmeye devam edecek, gönül coğrafyamızın ve mazlumların sesi olmayı kararlılıkla sürdüreceğiz” diye konuştu.

AK Parti İl Başkanı Karadağ, ayrıca mübarek Ramazan ayının tüm vatandaşlara ve esnafa bolluk ve bereket getirmesi temennisinde bulundu.

 

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ