logo

29 Ağustos 2019

‘Güçlü Türkiye hedefinden sapmayacağız’

AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. yıldönümü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Mesajında, milletimizin bağımsızlık uğruna gösterdiği azim ve kararlılığın tüm dünyaya ilan edildiği büyük zaferin 97. yıl dönümünü milletçe kutlamanın mutluluk ve heyecanını yaşadığımızı belirten Ahlatcı, “30 Ağustos zaferiyle aziz milletimiz, kendisini tarih sahnesinden silmek isteyenlere unutulmayacak bir ders vermiş ve bağımsızlığından asla vazgeçmeyeceğini bütün dünyaya göstermiştir” dedi.

Büyük mücadelenin ardından kurulan güçlü ve büyük Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin barışın, demokrasinin ve istikrarın ülkesi olduğunu kaydeden İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, “Bu zaferle şanlı bayrağımız masmavi göğümüzde dalgalanmaya devam etmiş, ezanımız dinmemiş, bedenimiz de ruhumuz da asla esaret altında kalmamıştır. Bu bereketli topraklarda, birlik ve beraberlikten aldığımız enerjiyle güçlüyüz, azimliyiz, cesuruz. Bizi, güçlü Türkiye hedefinden saptırmaya kimsenin gücü yetmeyecektir.

Bu cennet vatanı bizlere yurt eden, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi, gazilerimizi rahmetle ve minnetle anıyor, bugün de aynı kararlılıkla ülkemizin güvenliği için çalışan Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımızın ve milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” diye konuştu.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ