logo

10 Mayıs 2018

Gül: Belediye olarak her zaman esnafın yanındayız

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen Genel Kurul sonrasında Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB) Başkanlığına seçilen Recep Gür, Belediye Başkanı Zeki Gül’ü makamında ziyaret etti.

ÇESOB Başkanı Recep Gür ve Birlik Yönetim Kurulu üyeleri Belediye Başkanı Zeki Gül’ü ziyaret etti. ÇESOB Başkanlığına seçilen Recep Gür ve Yönetim Kurulu üyelerini tebrik eden Belediye Başkanı Zeki Gül, seçimlerin geride kaldığını ve bundan sonra kardeşlik hukukuna göre hareket edilmesi gerektiğini belirtti.

Çorum Belediyesi olarak her zaman esnafın yanında olduklarını belirten Belediye Başkanı Zeki Gül, “Öncelikle seçilen başkanımızı ve yönetim kurulu üyelerimizi tebrik ediyorum. Seçimlerde esas olan ve ahilik kültüründe de yer alan Esnaflar birbirinin kardeşidir anlayışı…

Seçimlerin geride kaldığını çok iyi bilmemiz lazım. Kardeşlik hukukunu ön planda tutarak Çorum’a nasıl hizmet ederiz, esnafa nasıl hizmet ederiz bunları planlamamız gerekir. Biz Çorum Belediyesi olarak her zaman esnafımızın yanında yer aldık. Bundan sonra da esnafımıza destek olmaya devam edeceğiz. Yeni seçilen başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerimize yapacakları çalışmalarda başarılı olmalarını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

ÇESOB Başkanı Recep Gür ise, belediye ile her zaman birlik beraberlik içerisinde çalışacaklarını dile getirdi. Gür, “Şehrimiz için iyi şeyler yapacağız. Sizlerin esnafımızı geçmişte olduğu gibi bundan sonra da yalnız bırakmayacağını biliyoruz ve bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ediyoruz” dedi.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ