logo

24 Haziran 2018

Gül: Ülkemiz daha gelişecek ve büyüyecek

Belediye Başkanı Zeki Gül, oyunu Buharaevler Mahallesi’nde bulunan Mustafa Kemal Ortaokulu’nda 1136 numaralı sandıkta eşi Halime Gül ile birlikte kullandı.

Mustafa Kemal Ortaokulu, Mehmetçik Anadolu Lisesi, TOKİ Şehit Şükrü Özyol Ortaokulu, Cezaevi Lojmanları, Ertuğrul Gazi İlkokulu, İnkılap Ortaokulu, Atatürk İlkokulu, Atatürk Anadolu Lisesi’nde sandıkları tek tek gezerek vatandaşlarla sohbet eden Belediye Başkanı Zeki Gül, “Vatandaşlarımızın oy kullanmaya rağbet göstermesi beni çok mutlu etti. Bu seçim ile ülkemizde yeni bir sistem başlayacak. İnanıyorum ki ülkemiz daha gelişecek ve büyüyecek” dedi.

ENGELLİLERE ÖZEL ARAÇ

Başkan Gül, “Çorum Belediyesi olarak hemşehrilerimizin oylarını kullanmaları için çalışmalar yürütüyoruz. Engelli ve yaşlı vatandaşlarımızın oylarını kullanmaları için özel araçlarımız bugün hizmet veriyor. Vatandaşlarımızın 153 Alo Zabıta hattımızı arayarak bu hizmetimizden faydalanabilirler. 24 Haziran seçimlerinin milletimiz ve hemşehrilerimizin birlik ve beraberliğinin pekişmesine vesile olmasını diliyorum. Ülkemiz ve milletimiz adına hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ