logo

17 Haziran 2018

Gür’den Başkan Gül’e ‘Hayvan Pazarı’ teşekkürü

Bölgenin en büyük Yeni Hayvan Pazarı 18 Haziran Pazartesi gününden itibaren Çorum’da hizmete giriyor.

Yeni Hayvan Pazarının hizmete girecek olmasından dolayı emeği geçen herkese teşekkür eden Çorum Kasaplar ve Celepler Odası Başkanı Recep Gür, pazarın bölgenin yıldızı olacağını söyledi.

Çorum’da hayvan ticaretiyle uğraşan vatandaşlara yeni pazar yerinin hayırlı uğurlu olmasını temenni eden Başkan Gür, yeni pazar yerinde kapalı ve açık alanlar, padoklar, samanlık, lokanta, kafeterya, mescit, WC, kafe ve konaklama yeri gibi birçok alanın mevcut olduğunu hatırlattı.

TAMAMEN HİJYENİK VE SAĞLIKLI KOŞULLAR SUNULACAK

Yeni modern pazarın çamurdan, tozdan, topraktan arınmış, tamamen hijyenik ve sağlıklı koşullarda hizmet vereceğini ifade eden Recep Gür, pazarın sabah 08.00 ile 17.00 saatleri arasında açık kalacağını kaydetti.

Ayrıca Türkiye’nin en modern mezbahanesinin de bu alanda kurulacağını söyleyen Gür, mezbahanenin Kurban Bayramı’ndan önce hizmete girecek olmasından da duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Oda Başkanı Recep Gür, son olarak kompleksin yapımında emeği geçen başta Belediye Başkanı Zeki Gül olmak üzere herkese minnettar olduklarını sözlerine ekledi.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ