logo

04 Mayıs 2018

Harun Uysal’dan Çorum Post’a nezaket ziyareti

AK Parti’den Çorum Milletvekili Aday Adayı olan Çorumlu hemşehrimiz Harun Uysal, Çorum Post’u ziyaret ederek, internet haber sitemiz sahibi Satılmış İnaç’la bir süre görüştü.

İş hayatını Ankara’da sürdüren işadamı Harun Uysal, hizmet yarışına talip olduğu memleketi Çorum’da olmaktan duyduğu memnuniyeti aktarırken, milletvekili sıralamasında seçilebilecek bir sıraya gelmesi halinde memleketinin güzel insanlarına hizmet etmekten de onur duyacağını kaydetti.

Bir haftadır Çorum’da olduğunu ve gittiği tüm ilçelerde yakın ilgi ve alaka gördüğünü vurgulayan Uysal, kendisine gösterilen teveccühten dolayı tüm hemşehrilerine ayrı ayrı teşekkür etti.

Çorum Post’un tarafsız yayın çizgisinden de duyduğu memnuniyeti aktaran Harun Uysal, Satılmış İnaç’a da çalışmalarında başarılar diledi. Uysal, son olarak 5 Mayıs Cumartesi günü yapılacak olan temayül yoklamasının da AK Partili tüm milletvekili aday adaylarına ve Çorum’a hayırlar getirmesini temenni etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Satılmış İnaç ise, AK Parti Çorum Milletvekili Aday Adayı Harun Uysal’a siyaset ve çalışma hayatında başarılar diledi.

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ