logo

‘Hem belediye hem de Çorum kazandı’

Bem-Bir-Sen Çorum Şube Başkanı Burhan Şahin, Yönetim Kurulu üyeleri ve temsilciler Belediye Başkanı Zeki Gül’ü makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanı Zeki Gül ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Göreve geldiğimiz gün arkadaşlarımızla ilgili bilgiler istedim. Bu bilgilerin ardından arkadaşlarımıza verebileceğimizin azamisini vermek için çalışma yaptık. Alın teri kurumadan hak edenin emeğinin karşılığını vermek bizim hem kültürümüzün hem de inancımızın gereğidir. Bundan dolayı arkadaşlarımıza destek olmamızın doğru olacağını düşünerek böyle bir katkı sağladık. Arkadaşlarımıza helali hoş olsun” dedi.

Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Burhan Şahin ise, “Size çok teşekkür ediyoruz. Çalışanımız memurumuz en iyisine layıktır, diyerek Sosyal Denge Sözleşmesini imzaladınız. Bu sözleşmeye arkadaşlarımız çok sevindi. Şimdi iş gören arkadaşlarımız işlerini daha iyi yapmak için gayret sarf ediyor. Hem belediyemiz hem de ilimiz kazançlı çıktı” diye konuştu.

Çorum Belediyesi ile Bem-Bir-Sen arasında geçtiğimiz ay imzalanan Sosyal Denge Sözleşmesi nedeniyle Bem-Bir-Sen üyeleri Belediye Başkanı Zeki Gül’e teşekkür ederek çeşitli hediyeler verdi.

Bem-Bir-Sen Çorum Şube Başkanı Burhan Şahin, Yönetim Kurulu üyeleri ve temsilcileri ayrıca Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Yabacıoğlu’nu da makamında ziyaret ederek, Sosyal Denge Sözleşmesine verdiği katkıdan dolayı teşekkür ettiler.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ