logo

Herkes zam yaptı onlar ise indirim!

Herkesin zam yaptığı bir dönemde tüm ürünlerinde indirim yapan Gür Dayıoğlu Lokantası, vatandaşların takdirini toplamaya devam ediyor.

Çorum’da Gür Dayıoğlu Lokantası döviz kurunu bahane ederek zam yapanlara inat indirim kampanyası başlattı. 2010 yılından bu yana Çorum’da yemek sektöründe hizmet veren Gür Dayıoğlu Lokantası, son günlerde bütün ürünlere yapılan zamlara inat, indirim kampanyası başlatarak, Çorum halkının ve müşterilerinin takdirini topladı.

Zamlara inat lahmacun, ızgara ve pide çeşitlerinde yüzde 20 ila yüzde 30 arasında indirim kampanyası başlattıklarını belirten Gür Dayıoğlu Lokantası Sahibi Serdar Gür, kampanyanın büyük ilgi gördüğünü ve kampanyayı kış ayı boyunca devam ettirmeyi planladıklarını söyledi.

Fırsatçıların hemen hemen her ürüne zam yaptığını ifade eden Serdar Gür, Gür Dayıoğlu Lokantası olarak Çorum halkının kaliteyi daha ucuza tadabilmesi için indirim kampanyası başlattıklarını dile getirdi. Gür, son olarak, Çorum halkının damak tadına hitap eden birbirinden lezzetli yemekleri ucuza yemek için tüm Çorum halkını Gür Dayıoğlu Lokantası’na davet etti.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ