logo

16 Şubat 2017

Hitit Esnaf Kefalet’ten Rektör Alkan’a ziyaret

Hitit Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu, Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Kooperatif Başkanı Erdoğan Çerikçi beraberinde Yönetim Kurulu üyeleri Lütfi Barut ve Ekrem Toydemir, Denetim Kurulu üyeleri Kadir Baycu ile Ersan Özdemir ve Kooperatif Müdürü Cemil Eker’le birlikte Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan’ı makamında ziyaret ederek, bir süre görüştü.

Ziyarette konuşan Erdoğan Çerikçi, kooperatif olarak kentin kalkınması için üniversite ile yapılacak her türlü işbirliğinden büyük memnuniyet duyacaklarını söyledi. Alkan’ın Çorum’a değer kattığını ifade eden Çerikçi, Alkan’a hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan ise bilimsel, kültürel, sosyal ve ekonomik yönlerden Çorum’a büyük katkı sağlayan üniversitenin esnaf ve sanatkarların kalkınması için de yapılacak tüm projelerde üstlerine düşeni her şeyi yapmaya hazır olduklarını kaydetti.

Alkan, Çorum’un tüm bileşenleriyle topyekun bir kalkınma gerçekleştirmesini arzu ettiklerini belirterek, bu anlamda üniversite olarak esnafın her zaman ve her konuda yanlarında olduklarını sözlerine ekledi.

Ziyarette ayrıca Erdoğan Çerikçi tarafından Rektör Alkan’a Saat Kulesi tablosu hediye edildi.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ