logo

İmalatçı firmalar Çorum’a güç katıyor

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, Küçük Sanayi Sitesi’nde imalat sektöründe faaliyet gösteren firmaları ziyaret ederek, işletme sahiplerinden faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Vali Çiftçi sırasıyla Doğu Mobilya, Şahin Baskül, Eliaçık Makine, Sade Makine, Yalçın Hidrolik, Polimot Lineer Hareket Sistemleri ve Mekatronik Sanayi, Haytek Makine ve Golonya’yı ziyaret ederek, firma yetkilileri ile bir süre görüştü. Çiftçi, işletmelerin faaliyet konuları hakkında bilgi alırken, firmaların ürünlerini yerinde inceleme fırsatı da buldu.

İMALATÇI FİRMALARIN SAYILARI ÇOĞALSIN

Çorum’da üretim yapan firmaların sayısının çoğalması temennisinde bulunan Vali Mustafa Çiftçi, Çorumlu imalatçılarla gurur duyduklarını kaydetti. Çiftçi, imalatçı firmaların Çorum ekonomisine güç kattığını da sözlerine ekledi.

Vali Çiftçi’ye firma ziyaretlerinde SGK İl Müdürü Ömer Tök, İş-Kur İl Müdürü Ali Şahan, KOSGEB İl Müdürü Yusuf Yıldız, ÇESOB Başkanı Recep Gür, TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal, Çıraklık Eğitim Merkezi Müdürü Osman Genç, Oto Tamirciler Esnaf Odası Başkanı Necmettin Uzun ile KSS Kooperatifi Başkanı Hıdır Balaban eşlik etti.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ