logo

18 Haziran 2018

İYİ Parti adayları muhtarları unutmadı

İYİ Parti Çorum Milletvekili Adayları, mahalle muhtarları ziyaret etti.

24 Haziran seçimlerine hazırlanan İYİ Parti Milletvekili Adayları Fatih Mehmet Arslan, Sefer Yılmaz ve Sinem Sarı, bugün mahalle muhtarları ziyaret ederek, mahallelerin sorunları hakkında bilgiler aldı.

Yeni kurulmuş bir parti olmasına rağmen hızlı bir çıkış yapan İYİ Parti’nin Milletvekili Adayları da seçimden önceki son haftada çalışmalarını hızlandırdı.

27. Dönem Milletvekilliği Seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı Seçimi ile ilgili bir dizi ziyarette bulunan Milletvekili Adayları Fatih Mehmet Arslan, Sefer Yılmaz ve Sinem Sarı, İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan Yetik ve il teşkilat üyeleri, Muhtarlar Dernek Başkanı ve Buharaevler Mahallesi Muhtarı Abdulkadir Erdoğan, Üçtutlar Mahallesi Muhtarı Mehmet Bölükbaş, Karakeçili Mahallesi Muhtarı Mehmet Aydın, Mimarsinan Mahallesi Muhtarı Fevzi Şeker, Kale Mahallesi Muhtarı Ali Şahin, Yavruturna Mahallesi Muhtarı Metin Koşar, Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Hassan Kızıltepe, Yeniyol Mahallesi Muhtarı Seydi Demiral ve Ulukavak Mahallesi Muhtarı Hanifi Özdemir’i muhtarlık binalarında ziyaret ederek, sohbet ettiler.

Mahallelerin eksiklikleri ve sorunları hakkında bilgi veren muhtarlar, mahallelerde artık eski zamanlarda var olan komşuluk ilişkilerinin günümüzde kalmadığını, insanların birbirlerini ile dialoglarının kalmadığını belirttiler.

Çorum’un ve mahallelerin genel sorunları üzerine muhtarlardan bilgi alan Milletvekili Adayları, 24 Haziran’da İYİ Parti’nin iktidar olması durumunda Çorum’un hak ettiği hizmeti almaları için çalışacaklarını, sürekli mahalle muhtarları ile istişareler içerisinde olacaklarını kaydettiler.

Milletvekili Adayı Fatih Mehmet Arslan, mahallelerin bir şehrin çekirdeğini oluşturduğunu ve toplumsal hayatın merkezinde yer aldığını söyledi.

Milletvekili Adayları, 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde İYİ Parti’ye ve İYİ Parti Genel Başkanı Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener’e destek istediler. Muhtarlar ise, gerçekleştirdikleri nazik ziyaretten dolayı Milletvekili Adaylarına teşekkür ettiler.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ