logo

28 Mayıs 2018

Kadın Muhtar Adayı farkını yine gösterdi

Mimar Siman Mahallesi Muhtarlığına aday olan Karpuzcu Sarıoğlan Sahibi Nesrin Aksungur, mahalle sakinlerini iftar yemeğinde buluşturdu.

İftara ÇESOB Başkanı Recep Gür ile Sebzeciler ve Pazarcılar Odası Başkanı Erdoğan Yılmaz başta olmak üzere çok sayıda mahalle sakini katıldı.

Aksungur ailesinin tam kadro katıldığı iftar yemeğinde Mimar Siman Mahallesi Muhtar Adayı Nesrin Aksungur da, misafirleriyle yakından ilgilenirken, mahalle sakinlerine kendi elleriyle yemek servisinde bulundu.

Aksungur, hem Ramazan ayının güzelliğini hem de bir aile olmanın mutluluğunu dostlarıyla ve mahalle sakinleriyle paylaşmanın mutluluğunu yaşadığını söyleyerek, içinde bunduğumuz mübarek Ramazan ayının sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde tamamlanmasını nasip etti. Mahalle sakinlerinin şimdiden Ramazan Bayramlarını da tebrik eden Nesrin Aksungur, iftar yemeği sonrasında konuklarıyla çay içerek, sohbet etme imkanı buldu.

İftar yemeği yapılan duanın ardından sona ererken, mahalle sakinleri de Nesrin Aksungur’a muhtarlık yolunda başarılar dilediler.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ