logo

06 Haziran 2018

Kamu çalışanlarına emeklilik desteği

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum 1. Sıra Milletvekili Adayı Mehmet Akif Aras, seçim çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimleriyle ilgili çalışmalarına yoğun bir tempoda devam eden Aras, İl Jandarma Komutanlığı, İl Emniyet Müdürlüğü, Sağlık Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Vergi Dairesi, Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Milletvekili Aday Adayı Fikret Aktağ, Ülkü Ocakları Başkanı Muhammet Yavuz Ünlü ve parti yöneticilerinin de yer aldığı ziyaretler sırasında açıklamalarda bulunan Milletvekili Adayı Aras, seçim beyannamesinde özellikle de kamu çalışanlarını ilgilendiren konular hakkında açıklamalarda bulundu. Aras, kamu çalışanlarının tüm ek ödemelerinin emekli aylığına yansıtılacağını açıkladı.

İl Müdürlerinin yanısıra çalışan personelleriyle de görüşen Aras, ayrıca  Fatih Caddesi, Albayrak Caddesi, Eşref Hoca Caddesi, Osmancık Caddesi’nde de esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

Vatandaşlara Cumhur İttifakını anlatan, Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan ve partilerine destek isteyen Aras, vatandaşlardan da Milliyetçi Hareket’te buluşma sözü aldı.

 

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ