logo

16 Ağustos 2018

Kara Kartal’ın yuvalarını gezdiler

Çorum Beşiktaşlı Taraftarlar Derneği tarafından kurulan Alt Yapı Futbol Okulu’nun genç yetenekleri İstanbul’da Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün tesislerini gezdi.

Dernek Başkanı İsmail Ateş öncülüğünde gerçekleştirilen gezi BJK Alt Yapı Futbol Okulları’nın antrenmanını ziyaretle başlarken daha sonra Vodafone Park gezisiyle devam etti.

Oldukça verimli geçen gezi hakkında değerlendirmede bulunan Çorum Beşiktaşlı Taraftarlar Derneği Başkanı İsmail Ateş, sporla uğraşan çocukların okul başarılarının arttığını belirterek, “Beşiktaş Futbol Okulumuza gelen öğrencilerimizin sportif faaliyetleri, almış oldukları eğitimler ve disiplin kıstası okul başarılarına da katkı sağlıyor. Öğrencilerimiz disiplinli çalışmalarıyla düzenli ve örnek hayatlarıyla küçük yaşlardan itibaren başarıyla tanışıyorlar” dedi.

BEȘİKTAȘ’A EN İYİ FUTBOLCULARI YETİȘTİRECEĞİZ

Bundan sonraki hedeflerinden bahseden İsmail Ateş, “Bundan sonra hedeflerimiz çok daha yüksek. Beșiktaș’a en iyi futbolcuları yetiştirme gayreti içerisinde olacağız.

Șu anki en önemli hedefimiz ise Çorum’da adımızı duyurabilmek ve Çorumlu çocukların bașarılarını göstermek. Biliyoruz ki Çorum’da çok bașarılı ve yetenekli çocuklar var. Șu anda 50’nin üzerinde öğrencimiz var. Pazartesi, Çarșamba ve Cuma günleri antrenmanlarımızı yapıyoruz. Beșiktaș Futbol Okuluna kayıt olmak isteyen çocuklar 2 adet fotoğrafı, kimlik fotokopisi ve velisiyle birlikte Gazi Caddesi üzerinde bulunan derneğimize başvuru yapabilirler.

Çocuklara futbol dışında ayrıca ücretsiz İngilizce, Matematik, Türkçe ve Fen Bilimleri dersleri veriyoruz. Her şey çocuklarımızın başarısı için” diye konuştu.

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ