logo

11 Haziran 2018

Karadağ, 24 Haziran’a sıkı hazırlanıyor

AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, 24 Haziran seçimlerine az bir süre kala seçim çalışmalarına Osmancık ilçesinde esnaf ziyareti yaparak devam etti.
AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Amarat, Eski Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, 23, 24 ve 25 Dönem Çorum Milletvekili Cahit Bağcı, AK Parti Milletvekili Adayı Oğuzhan Kaya ile birlikte Osmancık ilçesini karış karış dolaşan Karadağ, tüm işyerlerine girerek sıkmadık el, almadık gönül bırakmadı.
Tek tek işyerlerine giren Karadağ ve yönetim kurulu üyeleri, vatandaşlardan hem Cumhurbaşkanına hem de Çorum milletvekili adaylarına destek istedi hem de sorunları dinleyerek not aldı.
Ziyaret sırasında 24 Haziran genel seçimlerinde esnaftan destek isteyen Karadağ, partisinin seçim beyannamesini anlattı.
Esnaflara partisinin ülkeye ve ilçeye yaptığı yatırımları hatırlatan Karadağ, ülkenin 16 yıl önceki durumuna dönmemesi için Cumhur ittifakına destek vermeleri gerektiğine vurgu yaptı.
Esnafların kendileri için çok önemli olduğunu ifade eden Karadağ, seçimlere kısa bir zaman kaldığını bunun içinde AK Parti’nin başarısı için gece gündüz durmadan çalıştıklarını söyledi.
Son olarak Osmancık ilçesinde Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret eden Karadağ, burada partililer ile bir araya gelerek seçim çalışmalarını değerlendirdi.
  

 

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ