logo

22 Haziran 2018

Karadağ: AK Parti’ye algı operasyonu yapıyorlar

AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Uğurludağ, Bayat ve Dodurga ilçelerine çıkarma yaptı.
Karadağ’ın ilk durağı Çorum’un Uğurludağ ilçesi oldu. Burada belediye binası önünde vatandaşlar ve partililer tarafından büyük bir coşku ile karşılandı.
Belediye önünde toplanan halka konuşma yapan Uğurludağ Belediye Başkanı Remzi Torun, parti ve belediye olarak 7’den 70’e herkese kapılarının sonuna kadar açık olduğunu söyledi.
Partilerinin emrinde olduğunu tekrarlayan Torun, seçim çalışmaları kapsamında sıkmadık el, girmedik hane bırakmadıklarını ifade etti.
Saadet Partisi’nden AK Parti’ye geçenlerle kısa bir görüşme yapan Karadağ, birlik ve beraberlik mesajları verdi.
UĞURLUDAĞ AK PARTİ İLE HİZMET ALMAYA BAŞLADI
Uğurludağ ilçesinin AK Parti döneminde en iyi hizmet almış ilçelerden birisi olduğunu belirten AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, “AK Parti olarak Uğurludağ’da güçlü hale geldik, Uğurludağ halkına bizim getirdiğimiz hizmetler sayesinde rahat yaşam şartlarına kavuşmuştur” dedi.
Saadet Partisi’nden partilerine katılan vatandaşlara teşekkür eden Karadağ, katılımların kendilerine güç verdiğini ve 24 Haziran seçimlerinde zaferle çıkacaklarının altını çizdi.
AK Parti üzerinde algı operasyonu yapıldığına dikkat çeken Karadağ, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı TBMM’de güçsüz hale getirmek için algı operasyonu yapılarak, Cumhurbaşkanlığı seçiminde Tayyip Erdoğan’a vereceğiz ama parti olarak AK Parti’ye oy vermeyeceğiz laflarını bazı kişiler yaymaya çalışıyor. Bu tür çıkarılan söylentilere kesinlikle kanmayın” diye konuştu.
Karadağ, Uğurludağ’da bütün kişisel çekişmelerin bir tarafa bırakılarak, AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan için el birliği ile çalışılmasını istedi.
İHTİYACA CEVAP VERDİK ELEKTRİK ÜRETİMİNİ ARTIRDIK
Çorum’da enerji alanında yapılan yatırımlardan da bahseden Karadağ, “Çorum’a son 15 yılda enerji ve tabii kaynaklar alanında 1,36 milyar TL. yatırım yaptık. Çorum’a 2002 yılında elektrik üretim tesisleri dahil 2,6 milyon TL enerji yatırımı yapılmışken, 2003-2018 Nisan ayı arasında 996 milyon TL, 2017 yılında ise 60,7 milyon TL yatırım yapıldı. 2003-2018 Nisan ayı arasında madencilik sektörüne 12 milyon TL, petrol ve doğalgaz sektörüne 351,6 milyon TL yatırım yapılmasını sağladık” diye konuştu.
6.127 KONUT ÇORUM’A HAYIRLI OLSUN
TOKİ’nin Çorum’un Uğurludağ ilçesi Yeni Cami Mahallesi’nde kentsel dönüşüm kapsamında 24 konut, 13 dükkan ve bir adet saat kulesi yapacağını hatırlatan Karadağ, “Son 15 yılda Çorum’a 636 milyon TL toplu konut ve sosyal donatı yatırımı yaptık. TOKİ öncülüğünde yürütülen Planlı Kentleşme Konut Seferberliği kapsamında 2003-Nisan 2018 yılları arasında ülke genelinde yapılan 104 milyar TL yatırımla; 690 bin konutu tamamladık. Toplamda 830 bin konut ve 14 bin 292 sosyal donatı rakamına ulaştık” şeklinde konuştu.

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ