logo

10 Haziran 2018

Karadağ: Çorum’da sandıkları patlatacağız

AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, 24 Haziran gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimlerinde Çorum’da rekor bir oy alarak sandıkları patlatacaklarını söyledi.
AK Parti Çorum İl Teşkilatı tarafından Ramazan ayının ruhunu gönüllere işlemek, bereketini ve kardeşlik duygusunu hep beraber yaşatmak adına iftar programı gerçekleştirildi.
TSO Fuar Alanında düzenlenen iftar programına; AK Parti Çorum Milletvekilleri Salim Uslu, Ahmet Sami Ceylan, Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, Milletvekili Adayları Oğuzhan Kaya, Serap Yıldırım, Belediye Başkanı Zeki Gül, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, eski milletvekili Cahit Bağcı, Yönetim kurulu üyeleri, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaşlar katıldı.
Programda konuşma yapan İl Başkanı Mehmet Karadağ, “ İftar yemeğini çok kalabalık ve coşkulu olarak yapmak isterdik ama milletvekili adayımız Erol Kavuncu’nun damadının şehit edilmesi bizleri derinden yaralamıştır. Şehidimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyorum” dedi.
TERÖR İÇİN BİRLİK OLMALIYIZ
“Bugün bir kez daha şunu gördük terör ne Ramazan ayı dinliyor, ne oruç dinliyor, ne bayram dinliyor.” Diyen Karadağ, “Terörle mücadele etmek için biz Türk milleti olarak, çok güçlü olmak zorundayız. Ben bizlerin birlik ve beraberlik içinde hareket etmek zorunda olduğumuzu anladım. Başımızda bu yektesatlığı parlamenter sistem içerisinde dahi gerçekleştirmiş, seçim öncesi oy kaygısı düşünmeden şehitlerimiz çoğalırda tepki alır mıyız, gibi düşüncelere dahi kapılmayan idare göstermiş başımızda dünya lideri bir Recep Tayyip Erdoğan var. O Recep Tayyip Erdoğan bizim Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımızdır” diye konuştu.
ÖNCEKİ TÜRKİYE’YE DÖNMEMEK İÇİN ÇOK ÇALIŞMALIYIZ
Seçimlere az bir süre kaldığını hatırlatan Karadağ, “Teşkilatlar olarak Cumhurbaşkanımızın hedef koymuş olduğu güçlü meclis, güçlü hükümet, güçlü Türkiye için tekrar geriye dönüşün olmadığı, koalisyon dönemlerinin geride bırakıldığı bir Türkiye için bu seçimde hepimize büyük görevler düşüyor ve çok çalışmamız gerekiyor” şeklinde konuştu.
ÇORUM’DA SANDIKLARI PATLATACAĞIZ
Çorum’da rekor oy alacaklarını kaydeden Karadağ, “Sizlere biz güveniyoruz Allah’ın izniyle önümüzdeki seçimlerde tüm Türkiye’de olduğu gibi Çorumlular olarak inşallah sandıklardan rekor bir oyla Cumhurbaşkanımızın karşısına çıkacağız. Bunu çocuklarımızın geleceği için yapmak zorundayız, bunu kendi geleceğimiz için yapmak zorundayız, Ahmet, Mehmet için değil kendi geleceğimiz için oy vereceğiz. Kendi geleceğimiz için oy vermeye var mısınız? Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü bir hükümet kurmasına, mecliste de güçlü bir desteğinin sağlanmasına var mısınız? Çorum’da yeniden sandıkları patlatmaya rekor bir oyla Cumhurbaşkanımızın karşısına çıkmaya var mısınız?” şeklinde konuşmasını tamamladı.

 

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ