logo

24 Ağustos 2018

Karadağ’ın haberleri Twitter’da favori

AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ adına AK Parti Çorum Twitter hesabından yapılan haber paylaşımları, Twitter kullanıcıları tarafından en çok RT (retweet) alan veya favori gösterildikleri için günün en çok konuşulan, ilgi gören etiketleri arasında birinci sırada yerini aldı.

Twitter’da gündemler bir algoritmayla belirlenir ve varsayılan olarak, takip ettiğiniz kişilere, ilgi alanlarınıza ve bulunduğunuz konuma göre sizin için kişiselleştirilir.

Bu algoritma, bir süredir veya günlük olarak popüler olanlar yerine, o anda popüler olan konu başlıklarını belirleyerek Twitter’da ilginizi en çok çekebilecek, ortaya çıkan en yeni tartışma konu başlıklarını keşfetmenizi sağlar.

Twitter’de en son yapılan algoritma çalışması sonucunda popüler olan konu başlıkları olarak “ilgini çekebilecek gündemler” öğesinin altında bulunan “İl Bşk’mız” adlı öğeyi tıkladığınızda AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ adına yapılan paylaşımlar çıkmaktadır.

AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, kendi adına yapılan paylaşımlara gösterilen yoğun ilgi nedeniyle birinci sırada yer aldıklarını belirterek, bu nedenle de Twitter takipçilerine teşekkür etti.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ