logo

19 Haziran 2018

Kavuştu: Zeki Başkan, Çorum için bir avantaj

AK Parti Kurucular Kurulu Üyesi ve 22. Dönem Çorum Milletvekili Ali Yüksel Kavuştu, Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül’ü makamında ziyaret etti.

24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesi Çorum’a gelerek partisinin seçim çalışmalarına destek veren Çorum eski Milletvekili Ali Yüksel Kavuştu,  Belediye Başkanlığı görevine getirilen Zeki Gül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Çorum Belediyesi’nin AK Parti İl Teşkilatı ile birlikte Çorum’a bundan sonra da güzel hizmetlerde bulunacaklarına inandığını ifade eden Kavuştu, “Teşkilatlarımız el birliği içerisinde güzel çalışmalar yapıyor. İl, kadın ve gençlik teşkilatlarımız bir uyum içerisinde Belediyemizle çalışmalarını yürütüyor. Teşkilatlarımızdan biz memnunuz. İnşallah bu birlikteliğimiz devam edecek.

Zeki Gül Başkanımızın tecrübeli olması Çorum için bir avantaj. Yeni görevinin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Durmak yok hizmete devam diyoruz” şeklinde konuştu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Zeki Gül ise 9 yıldan beri başkan yardımcısı olarak çalıştığı Çorum Belediyesi’nde bundan sonra da teşkilatla uyum içerisinde çalışacaklarının altını çizdi.

BAYRAM HARÇLIĞI VERDİLER    

Kavuştu, Belediyeden ayrılırken Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Yabacıoğlu, Turan Candan ve Alper Zahir ile de bir süre ayaküstü sohbet etti.  Zeki Gül’ün kapıya kadar uğurladığı Kavuştu, çıkışta karşılaştığı engelli bir gençle bir süre sohbet etti. Gül ve Kavuştu,  bayramını kutladıkları gence 120 TL bayram harçlığı verdiler.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ