logo

23 Eylül 2016

Kayra Butik Otel, göz kamaştırıyor

DSC_0108

Kamu Group’un Çorum’da ki ilk otel yatırımı olan Kayra Otel, görkemli bir törenle hizmete girdi. İnönü Caddesi’nde faaliyet gösteren Kayra Otel’in açılışı ise yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

İşletmeciliğini Bekir-Eşref Burçin Özsaçmacı kardeşlerin yaptığı otel 4 kat, teras ve 20 odadan oluşurken, butik otel olmasına karşın oldukça modern ve ferahlığıyla adeta göz kamaştırıyor.

Kayra Otel’in açılışına ise ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç, PANKOBİRLİK Başkanı Ahmet Pehlivan, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İl Başkanı Ahmet Hattab İmal, MHP İl ve Merkez İlçe yöneticileri, CHP Belediye Meclisi Grup Başkan Vekili Özgür Kılıç, MHP Belediye Meclis üyesi Ali Beyaz, Kamu-­Sen’e bağlı sendikaların şube başkanları ve üyeleri, Marangozlar Odası Başkanı Ömer Latif Akdağ, Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.

Okunan duanın ardından açılış kurdelesini ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç, PANKOBİRLİK Başkanı Ahmet Pehlivan ve Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İl Başkanı Ahmet Hattab İmal birlikte kesti. Daha sonra oteli gezen davetlilere teras katta ikramlarda bulunuldu.

DSC_0012

DSC_0018

DSC_0021

DSC_0020

DSC_0024

DSC_0030

DSC_0028

DSC_0036

Untitled-1

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ