logo

29 Nisan 2018

Küçük, “Güçlü Türkiye, güçlü Çorum” diyor

Ay-Bike Turizm’de hac ve umre direktörü olarak görev yapan Yasir Küçük, AK Parti’den Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı.

Küçük, dün parti il binasında düzenlenen toplantı ile adaylığını kamuoyuna açıklarken, 40 yıllık hayat tecrübesini toplumun hizmetine sunmak için siyasette var olmak istediğini söyledi.

“Güçlü Türkiye ve güçlü Çorum için bende varım” diyen Küçük, açıklamasında şunları kaydetti: “Ülkemiz erken bir seçim dönemine girmiştir. Ülke güvenliğimiz için alınan bu kararı milletçe destekliyoruz. Ülkemiz ve milletimiz üzerinde hesabı olan haçlı zihniyetli dış mihrakların, gelişen ve yükselen ülkemizin önünü kesmek üzere bir süreden beri çeşitli yöntemler denemektedirler. Son aylarda bu hain düşüncelerini ekonomik savaş yöntemi ile gerçekleştirmeye çalıştılar, böylece ülkemizin önünü kesebileceklerini sandılar. Bunu gören ferasetli devlet büyüklerimiz erken seçim kararı alarak iç ve dış mihrakların oyunlarını önemli ölçüde bozdular.

Milletin bağrından çıkan, dini ve milli değerlerin hizmetine kendini adamış olan dava insanı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dik duruşu bütün hainlerin hesaplarını bozmuştur. Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin hayata geçmesiyle artık vesayet dönemin biteceğini bilen ve gören menfaat grupları son hamlelerini gerçekleştirmek için ülke içinde gizli ajandalarında ne kadar haince plan varsa onları sokağa taşımak için kol kola girdiler.

Tüm bu nedenlerden dolayı ama en önemlisi de ülkenizin beka sorununa çözüm anlamına gelecek olan 24 Haziran seçimleri çok önemlidir. Biz de bu sebepledir ki, öncelikle 15 Temmuz da gerçekleştirilen Fetö hain darbe girişiminde Sayın Cumhurbaşkanımızın yaptığı mücadele de beraberinde olduğumuzu belirtmek için bir vatan evladı olarak taşın altına elimizi koymamız gerektiğini hissettik. Sahip olduğumuz imkân ve donanımımızı Çorum özelinde ülke genelinde milletimizin hizmetine sunmak amacıyla aktif siyaset yapma kararı aldık.

Aile ve yakın dostlarımızla, arkadaş ve siyasette etkili olan tanıdıklarla bu düşünceyi paylaştığımızda, neredeyse herkes bu değerlendirmenin doğru ve yerinde olduğunu belirttiler.

Zihni kodlarımızın ve sahip olduğumuz değer yargılarının karşılığı olduğuna inandığımız, kutsal değerleri dikkate alarak siyaset yürüten AK Partiden siyaset yapmaya karar vererek, yaptığımız istihare ve istişareler sonucunda aday adayı olmaya karar verdim.

AK Partinin, toplumumuzun karşılığı olduğuna ve kutsal değerleri dikkate alarak siyaset yaptığına inanıyoruz. 40 yıllık hayat tecrübemizi toplumumuzun hizmetine sunmak için bizde siyasette varız.

Allah nasip, yetkililer takdir, milletimiz teveccüh ederse, milletimizin hizmetinde gece gündüz demeden koşturacağız, az uyuyup çok çalışacağız. Sıkılmadık el, girilmedik gönül bırakmayacağız.

Halka hizmetin Hakka hürmet ve ibadet olduğuna inanıyoruz. Millete hizmet sonucu ortaya çıkacak memnuniyetin, Allah’ın rızasına ulaşmada en önemli husus olduğuna inanıyoruz.

Siyaseti hürmet görmek için değil, hizmet üretmek için yapacağız. “Güçlü Türkiye ve Güçlü Çorum” için 2023 hedeflerine doğru koşup, koşturacağız.

Çorum’a hizmet etmiş, başta geçmiş dönem siyasetçiler olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkür ederek, milletimizin menfaatine, halkımızın ihtiyacına uygun projelerle siyasete yeni bir nefes katacağız. Sürekli halkımızın arasında bulunarak, vekâletin sahibini dinleyip, dertlerine çözüm arayacağız. Seçimleri beklemeden milletimize sık sık hesap vererek, güven tazeleyeceğiz.

Halka hizmet için siyaset yapma kararı alan herkesi kutluyorum. Siyasetin özel hesaplar için değil, idealleri hayata geçirmek, halkı memnun etmek ve milletin dertlerine çare olmak için yapılması gerektiğine inanarak vekâlete talip oluyoruz.

Çocukların, gençlerin, yaşlıların, engellilerin, kimsesizlerin ve hanım kardeşlerimizin sorunlarıyla, ilimizin problemlerini biliyoruz. Milletimizin içinden geliyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle herkesin fiili ve lisani dualarını bekliyor, AK Parti felsefesi ve kadrolarıyla, milletimizin hizmetinde biz de varız diyoruz.”

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ