logo

11 Temmuz 2018

Külcü, dava adamlığını gösterdi

Çorum’da 9 yıl Belediye Başkanlığı görevinde bulunan ve 2018 yılının Ocak ayında görevden alınan Muzaffer Külcü, kendisini görevden almasına rağmen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı Göreve Başlama Töreni’ne katılarak dava adamlığını gösterdi.

Cumhurbaşkanlığı göreve başlama töreni geçtiğimiz günlerde Ankara Beştepe’de gerçekleştirildi. Çorum Belediyesi eski Başkanı Muzaffer Külcü de törene katılanlar arasında yer aldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde gerçekleştirilen yemin töreninin tamamlanmasının ardından Anıtkabir’e gitti. Burada yapmış olduğu ziyaretin sonunda ise Cumhurbaşkanlığı Göreve Başlama Töreni için Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ne geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı bilim ve siyaset dünyasından çok sayıda isim yalnız bırakmadı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın göreve başlama törenine Çorum Belediyesi eski Başkanı Muzaffer Külcü de katılırken, Külcü bu hareketiyle partisine küsmediğini ve dava adamı olduğunu göstermiş oldu.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ