logo

Esnafa modern Sebze ve Meyve Pazarı sözü

3097b47f5a0a49544180f138f77c89f6 copy

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Çarşamba Pazarı’nın artık eski yerinde faaliyetine devam etmesinin günümüz şartlarında mümkün olmayacağını belirterek, pazarcı esnafına yine aynı bölge civarında modern pazar yapılacağının sözünü verdi.

Çorum Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin Mali Genel Kurulu’nda konuşan Başkan Külcü, 8 yıllık görev süresi içerisinde hiçbir kimseyi mağdur edecek bir tavır içerisinde olmadıklarını, kimseyi görmezden gelmediklerini ve vurdumduymazlık yapmadıklarını belirterek, “Üstlendiğimiz görevin emanet olduğunu biliyoruz. Eğer biz gelecekte Çorum’u evlatlarımıza güzel bir şehir bırakmak istiyorsak sorunlara da birlikte çözüm aramaktan başka yolumuz yok” dedi.

Çarşamba Pazarı’na uzak olmayan ve mevcut pazardan daha modern, esnafın ve halkın rahat edeceği sebze meyve pazarını önümüzdeki aylarda esnafa kazandıracaklarının altını çizen Külcü, “Kimseyi mağdur etmeyeceğiz. Ama bunu nasıl yapacağız birlikte yapacağız. Bu şehrin geleceği için ‘tekrar seçilirim’ derdinde olmadan ben nasıl adım atıyorsam her kardeşimin de seçimi düşünmeden radikal adımlar atmasını bekliyorum” diye konuştu.

 

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ