logo

02 Ağustos 2019

Kuzey Gücü, Çorum’a güç katacak

Emir Serkan Kılıç, Şahin Yıldız ve Enver Yılmaz’ın ortaklığında kurulan Kuzey Gücü Şirketler Grubu düzenlenen törenle açıldı.

Törene, AK Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Kargı Belediye Başkanı Zeki Şen, İl Genel Meclis Başkanı Osman Günay, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Aşçı ve Lokantacılar Odası Başkanı Burhan Balcı ve çok sayıda davetli katıldı. ÇESOB Başkanı Recep Gür de, programının yoğunluğundan dolayı daha sonra katıldı.

Törende açılış konuşmasını şirket ortaklarından Emir Serkan Kılıç yaptı. Yıldız, “Turizm konusunda Çorum Mecitözü’nde bulunan Beke Kaplıcalarının olduğu bölgeye davetiyelerimizin de arkasında görmüş olduğunuz 5 yıldızlı otel konseptinde bir kaplıca, SPA merkezi, hamamlar ve spor sahalarının da içinde bulunduğu bir tesis kazandırmak istiyoruz. Aynı zamanda Antalya bölgesinde iki adet otel pazarlığımızın bittiğini ve çalıştırmak üzere devralacağımızı bildirmek istiyorum.

Bunlara ek olarak Bulgaristan ve Kazakistan’da farklı projelerimiz var. Bulgaristan Plovdiv’de kurmuş olduğumuz bir şirketimiz ve burada ki kuzey gücü şirketler grubunun bir temsilciliği var. Oradaki şirketimizin ismi Severna Sila. İnşaat projelerimizi yürüterek hayata geçireceğimiz şirketimiz Avrupa Birliği fonlarından yararlanarak 400 konutluk bir inşaat projesinin ilk adımlarını attık” dedi.

Konuşmaların ardından okunan dualarla kurdele kesimi gerçekleştirildi. Daha sonra Şirket Mimarı Aysun Yener tarafından davetlilere hayata geçirilecek olan projeler hakkında bilgiler verildi.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ