logo

29 Ağustos 2018

Lokman Aktar Hüma Şifa Evi hizmete girdi

DVD Lokman Aktar Hüma Şifa Evi Çorum Şubesi Çepni Mahallesi Kubbeli Caddesi No: 20’de hizmete girdi.

Yaklaşık 1 asırlık tarihi ve Türkiye’de sayısız bayileri bulunan DVD Lokman Aktar, Hüma Şifa Evi ismiyle Çorumlu müşterilerine hizmet vermeye başladı.

1500 ÇEŞİT ÜRÜNLE SEKTÖRDE ÖNCÜ

Bünyesinde bulunan 1500 çeşit ürünle aktar ve şifalı bitkiler sektöründe öncü olan Lokman Aktar, bundan böyle Çorum’da da faaliyet gösterecek.

BİTKİSEL ÜRÜNLER ŞİFA OLMAYA DEVAM EDİYOR

Çorumlu genç girişimci Burak Külcü’nün girişimleriyle Çepni Mahallesi Kubbeli Caddesi No: 20′ de Zafer Çarşısı karşısında Lokman Aktar ismiyle hizmete giren Hüma Şifa Evi, kimyasal ilaçlar kullanmaktan bıkanlara bitkisel ürünlerle şifa olmaya çalışacak.

ÇOK SAYIDA ÜRÜNLE HİZMETE GİRDİ

Lokman Aktar Hüma Şifa Evi’nde bitkisel ürünler, organik ürünler, baharat çeşitleri, doğal kozmetik ürünleri, şifalı bitkiler ve doğal sabunlar gibi çok sayıda ürünü aynı çatı altından bulmanız mümkün.

ALTERNATİF TIP’IN KULLANDIĞI TÜM ÜRÜNLER MEVCUT

Alternatif Tıp’ın kullandığı şifalı ürün ve bitkilerin yer aldığı Lokman Aktar, her şeyin özü doğallık felsefesinden yola çıkarak şifalı bitkiler ile hastalıklara çare arayanların mekanı olmaya devam ediyor.

ÜRÜNLER DOKTOR TAVSİYESİ İLE KULLANILMALI

Uzman ve doktorların tavsiyesi ile kullanılması önerilen şifalı bitkiler, yara, hastalık, stres gibi hastalıklara derman bulunabiliyor.

TÜM ÇORUMLULARI BEKLİYORUZ

DVD Lokman Aktar firmasının 1925 yılından bu yana hizmet veren köklü bir firma olduğunun altını çizen firma sahibi Burak Külcü, “Bizler de bu köklü firmanın Çorum Şubesi olmaktan onur duyuyoruz. Sağlıklı yaşamı seven, günlük yaşantılarında bitkisel ürünleri tercih eden herkesi işyerimize bekliyoruz” dedi.

Şifalı bitkilerin doktor tavsiyesi ile kullanılması gerektiğini vurgulayan Burak Külcü, “Şifalı bitkiler neredeyse sadece ölüme çare değildir, her bitkinin ayrı bir faydası ayrı bir özelliği vardır. Yalnız orada burada okuduğumuz kulaktan dolma bilgilerle de bu bitki faydalıdır diye o bitkiden çare ummak yanlış olur. Yanlış bir kullanım şekliyle fayda umarken daha da büyük zararlara yol açabilirsiniz. Sonra şifalı bitkiler bile bu yaptığınız yanlışı düzeltemez.

Hemen hemen her evde olmazsa olmaz olan bazı otlar vardır ki farkında olmadan aslında sürekli tüketiriz. Kekik, nane, papatya, çörek otu, tarçın, maydanoz v.b. gibi Özellikle de çörek otu için halk arasında “ölümden başka her derde çaredir” diye bir söz bile söylenir. Şifalı bitkiler içerisinde şifalı olduğu kadar zararlı olan şifalı bitkiler de olabilir. Bu nedenle mutlaka doktor tavsiyesi ile tüketilmesi gerekmektedir” şeklinde açıklamada bulundu.

ŞİFALI ÇAYLAR VE MACUNLAR SATIŞTA

Firmanın yıllar içerisinde geliştirdiği ve kullanıcı onaylı çay ve macunlarını da işyerlerinde satışa sunduklarını ifade eden Külcü, işyerlerinde yüzde yüz organik ürünler, doğal kozmetikler, Malatya pazarı ürünleri, baharat ve aktariyelik ürünlerin hepsinin bulunduğunu sözlerine ekledi.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ