logo

22 Haziran 2018

Mehmet Akif ve Bahar Caddesi’nde hummalı çalışma

Çorum Belediyesi ekipleri, Mehmet Akif Ersoy Caddeler ile Bahar 1. Cadde’de çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Çorum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Su ve Kanalizasyon Müdürlüğüne bağlı ekipler Çorum’un çeşitli noktalarında çalışmalarını aralıksız sürdürürken Mehmet Akif Ersoy Caddeler ve Bahar 1. Cadde’de hummalı çalışmalar sürüyor.

Devam eden çalışmalarla ilgili bilgi veren Belediye Başkan Yardımcısı Alper Zahir, Mehmet Akif Ersoy 3. Cadde ve Bahar 1. Caddede ekiplerin hem yol genişletme hem de içme suyu alt yapısı ile ilgili çalışmalarına devam ettiğini belirtti. İçme suyu yenileme çalışmalarının Bahar 1.Caddede tamamlandığını ifade eden Alper Zahir, “Vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek adına ekiplerimiz gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor. Bahar 1.Cadde ve Mehmet Akif Ersoy 3. Caddede toplam 700 metre 500 mm çapında kale depo besleyici hattı ve 700 metre 225 mm çapında içme suyu şebeke hattı yenilemesi yapılacak.

Bu çalışmalarımızdan Bahar 1. Caddede olan kısmını tamamladık. Mehmet Akif Ersoy 3. Caddede çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Öte yandan Mehmet Akif Ersoy 1. Caddede 160 mm çapında 480 metre içme suyu şebekesi ve abone hatları yenilemesi tamamlandı. Su ve Kanalizasyon İşlerine bağlı ekiplerimizin yaptığı bu çalışmaların ardından yol asfalt çalışmalarına başlayacağız. Yapılacak olan asfalta sonradan zarar verilmemesi için eskiyen içme suyu hatlarında da değiştiriyoruz” dedi.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ