logo

11 Haziran 2018

MHP Adayı Aras, ata ocağında

MHP Milletvekili Adayı M. Akif Aras, Cemilbey’de köylüleri ile iftar yaptı…

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum 1. Sıra Milletvekili Adayı Mehmet Akif Aras, iftarını Ata Ocağı olan Cemilbey Köyü’nde köylüleri ile birlikte açtı.

24 Haziran’da yapılacak olan Mahalli İdareler seçimlerinde MHP’den 1. Sıra Milletvekili Adayı olan Mehmet Akif Aras’a Ata Ocağı olan Cemilbey’den tam destek geldi. Aras, uzun yıllardan beri köyde yaşamamasına rağmen köyü ile irtibatını hiç koparmamış ve her zaman köyünün ve köylülerinin yanında yer aldı.

Milletvekili Adaylığ3ı sürecinde de köylülerinin desteğini alan Aras, gelen iftar daveti üzerine hemşehrileriyle hasbihal etmek için Ata Ocağı’na gitti. Kadın, erkek, yaşlı, genç demeden tüm köylüleriyle iftar sofrasında bir araya gelen Aras, kendisine gösterilen ilgi ve alakaya teşekkür etti. 24 Haziran seçimlerinin öneminden bahseden ve köylülerinden hem Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, hem de Cumhur İttifakında yer alan MHP için destek isteyen Aras, “24 Haziran’da Milliyetçi Hareket Partisi iyi bir neticeyle TBMM’de güçlü bir şekilde temsil edilme hakkına kavuşmalıdır” dedi.

Partisinin özellikle tarım politikaları ve çiftçilere sağlayacağı imkanlardan bahseden Aras, “Ekonomide acilen gerçekleştirilmesini öngördüğümüz yapısal reformlardan birisi de tarım ve hayvancılık reformudur. Çiftçilerimizin ucuz girdi temini, gelirlerinin artırılması, borç ve faiz sarmalından kurtarılması konusunda çok yoğun mücadele edeceğiz. Çiftçilerimizin ve üreticilerimizin refahını yükseltip, onları yüksek bir gelişmişlik seviyesine çıkaracağız” açıklamasını yaptı.

 

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ