logo

01 Haziran 2018

MHP Adayı Aras, Çorum’u karış karış geziyor

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleriyle ilgili çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdüren MHP Çorum 1. Sıra Milletvekili Adayı Mehmet Akif Aras, Çorum’un her tarafını adeta karış karış geziyor.

MHP Çorum Milletvekili Adayı M. Akif Aras, İskilip ilçesinde ziyaretlerde bulundu. 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleriyle ilgili çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdüren MHP Milletvekili Adayı Mehmet Akif Aras, Çorum’un her tarafını adeta karış karış geziyor. Aras, İskilip ilçesinde de sıkmadık el, girilmedik işyeri bırakmadı. İlçe teşkilatı tarafından karşılanan Aras, ardından İskilipli esnafları ziyarete başladı.

Girdiği her i şyerinde ilgiyle karşılanan Aras, vatandaşlara Cumhur İttifakının önemini anlatırken, MHP’ye de destek istedi. İskilip Marangoz ve Mobilyacılar Sitesi, Mermerciler Sitesi, Tamirciler Sitesi esnaflarını unutmayan Aras, hem hayırlı işler diledi, hem de sorun dinleyerek partisinin politikalarını anlattı.

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmet Uslu’yu da ziyaret ederek esnafın genel durumu hakkında bilgiler alan Aras, İskilip Kaymakamlığı’na da ziyarette bulundu. İskilip’te Pazar yerini de gezen Aras, vatandaşlarla ve pazarcı esnafıyla sohbet ederek destek istedi. MHP Adayı Aras’a gittiği her yerde olduğu gibi İskilip ilçesinde de vatandaşların yoğun ilgili gösterdiği görüldü.

 

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ