logo

18 Haziran 2018

Millet İttifakı CHP’de bayramlaştı

CHP İl ve Merkez İlçe yöneticileri bayramlaşma merasiminde bir araya geldi.

CHP İl Binasında gerçekleşen bayramlaşma merasiminde CHP Milletvekili adayları Tufan Köse, Burçin Solmaz Polat, Gürsel Yıldırım ve Mehmet Tahtasız, CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, CHP Merkez İlçe Başkanı İsmail Kalender, CHP Belediye Meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

CHP Çorum İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, “Sosyal yardımlaşma ve dayanışmayı, manevi bir arınmayı mübarek Ramazan ayında hep birlikte yaşadık. Bayramları gerçek anlamda bayram gibi yaşamak için ilk hedefimiz yoksulluğu yok etmek olmalı, çünkü her 5 vatandaşımızdan biri yoksulluk sorunu çekerken, hiçbirimizin yüzü gülemez. Her gün bu ülkede yaşayan 7 milyon çocuk yatağa aç giriyor. Bu ülkenin çocukları yatağa aç girerken kimse ben sorumluluğumu hakkıyla yerine getirdim diyemez. Toplumsal adaleti sağlamak ve herkesin huzur ve refah içinde yaşadığı bir Türkiye kurmak için hep birlikte çok çalışmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramının milletimize, ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış ve kardeşlik getirmesini canı gönülden diliyorum” dedi.

SAADET PARTİSİNDEN CHP’YE BAYRAM ZİYARETİ

 Saadet Partisi İl Yönetimi ve Milletvekili Adayları da Ramazan Bayramı dolayısıyla CHP’yi ziyaret etti. CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Saadet Partisi İl Yönetimine ve Milletvekili Adaylarına teşekkür etti.

CHP Milletvekili Tufan Köse de, Millet İttifakının önemini dile getirerek, “Bütün dileğimiz ve temennimiz 24 Haziran’da Millet İttifakını Çorum’da birinci yapmaktır” dedi.

Saadet Partisi Milletvekili Adayı Ahmet Bölükbaş ise, konuşmasında 24 Haziran seçimleri ve ittifakın önemine değindi.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ