logo

21 Eylül 2016

Milli irade şehit ve gazileri yalnız değil

ak parti yardım (2)

AK Parti Çorum İl Başkanlığı, Merkez İlçe Başkanlığı, Kadın Kolları Başkanlığı ile Gençlik Kolları Başkanlığı, Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım’ın talimatıyla başlatılan, ’15 Temmuz Şehit ve Gazileriyle Dayanışma Kampanyası’na katıldı.

Kampanyaya destek için AK Parti İl Teşkilatları Ziraat Katılım Bankası’nda açılan hesaba toplanan yardım paralarını yatırdı. AK Parti İl Başkanı Av. Rumi Bekiroğlu, Merkez İlçe Başkanı Av. Yaşar Anaç, Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, Gençlik Kolları Başkanı Ünal Yıldırım, yönetim kurulu üyeleri ile Sungurlu İl Genel Meclisi Üyeleri Ramazan Kelepircioğlu ve Güneydoğu Gazisi Ünal Cevizci’nin katıldığı yardım kampanyası kapsamında teşkilatlar tarafından ayrı ayrı toplanan paralar kampanya hesabına yatırıldı.

Ziraat Katılım Bankası önünde yardım kampanyası ile ilgili kısa bir açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Av. Rumi Bekiroğlu, “Darbe teşebbüsü sırasında bombalara, kurşunlara göğsünü siper eden ve bu uğurda şehadet şerbeti içen kardeşlerimiz için Başbakanlık ve AK Parti Genel Başkanlığı tarafından düzenlenen kampanyaya Çorum Ak Parti teşkilatları olarak katkıda bulunduk” dedi.

AK Parti teşkilat mensuplarına bu konuya duyarsız kalmadığı için teşekkür eden Bekiroğlu, şunları söyledi: ” Gençlik Kolları, İlçe Koordinatörleri ve Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcımız koordinatörlüğünde toplanan paraları yatırdık. Yatırdığımız paralar öyle çok büyük paralar değil ancak belki şehit ailelerimizin ve gazilerimizin bir sıkıntılarını giderir, yaralarına merhem olur düşüncesindeyiz. Amacımız değirmene su taşımaktır.

Bu kardeşlerimiz, bu vatan için bu bayrak için, bu millet için canlarını seve seve verirken biz de onların yakınlarına biraz da olsa katkıda bulunalım istedik. Emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hayırlarını Allah kabul etsin. Halkımızdan da devam eden bu kampanyaya destek vermelerini ve duyarlı olmalarını rica ediyorum. Bizler için canlarını veren bu kardeşlerimizin yakınlarına herkesin az da olsa katkıda bulunmasını umuyoruz.”

ak parti yardım (3)

ak parti yardım (1)

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ