logo

22 Temmuz 2018

Mimar Sinanlı kadın muhtar istiyor

Mimar Sinan Mahallesi Muhtar Adaylığını aylar öncesinden açıklayan ve çalışmalarını aralıksız sürdüren Karpuzcu Sarıoğlan Sahibi Nesrin Aksungur, mahalle sakinlerinin sorunlarını dinlemeye devam ediyor.

Yıllardır işine, evine, ailesine ve çevresine özen gösteren bir kişilik olarak tanınan Nesrin Aksungur, işine ve ailesine gösterdiği özeni tüm mahalleye yansıtmak istiyor. Başarılı bir iş kadını olarak mahallesine muhtar adayı olan Nesrin Aksungur, mahalle sakinleriyle sık sık bir araya gelerek onların derdini ve taleplerini dinliyor ve muhtar seçilmesi halinde yapacağı çalışmaları anlatıyor.

Mahalle sakinlerinin özellikle kadın muhtar istediklerini ifade eden Aksungur, 20 yıllık bir iş hayatına sahip olduğunu, hem anneliği ile hem de başarılı bir iş kadını olarak Çorumlu kadınlara örnek olmak istediğini söyledi.

Kadınların ev ve iş hayatındaki başarısını yerel yönetimlerde de bir anne titizliği ve şefkati ile başaracağı inancıyla mahalle sakinlerinin desteklerini beklediğini vurgulayan Aksungur, mahallesindeki kadınların gür sesi olmak istediğini bir kez daha yineledi.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ