logo

Muhtar adayları Süper Net’e konuk oldu

2019 yılının Mart ayında yapılacak olan mahalli idareler seçimleri öncesi mahallelerinden muhtar adayı olan çok sayıda muhtar adayı Çorum’un önde gelen radyolarından Süper Net’in program konuğu oldular.

Bahri Göktürk’ün sunduğu ‘Kırmızı Mikrofon’un canlı yayın konuğu olan muhtar adayları, muhtar seçilmeleri halinde yapacakları çalışmaları kendilerine tanınan süre içerisinde anlatmaya çalıştılar.

Programa ise Mimar Sinan Mahallesi Muhtar Adayı Nesrin Aksungur, Buharaevler Mahallesi Muhtar Adayları Talip Kılıç ve Tuğrul Bardakcı, Ulukavak Mahallesi Muhtar Adayı Fatih Yücel, Gülabibey Mahallesi Muhtar Adayı Orhan Avcu, Bahçelievler Mahallesi Muhtar Adayı Emine Özten, Yavruturna Mahallesi Muhtar Adayı Ali Akkuş, Yeniyol Mahallesi Muhtar Adayı Hacer Tülay Örs, Üçtutlar Mahallesi Muhtar Adayı Abdullah Uygun ve Çepni Mahallesi Muhtar Adayı Mehmet Ali Korkut katıldı.

Programda Bahri Göktürk’ün sorularını içtenlikle yanıtlayan muhtar adayları, kendilerine bu fırsatı verdikleri için radyo sahibi Özgür Düğmeci’ye de ayrıca teşekkür ettiler.

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ