logo

MÜSİAD’ta Orhan Coşkun dönemi

MÜSİAD’ın 3. Olağan Genel Kurulu ve 5. kuruluş yıl dönümü yemeği gerçekleştirildi.

Geçtiğimiz Cumartesi günü Altınkaya Arena’da düzenlenen Genel Kurula, AK Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan ve Erol Kavuncu, Çorum eski Milletvekilleri Agah Kafkas ve Salim Uslu, AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, İl Genel Meclisi Başkanı Halil İbrahim Kaya, Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal, ÇESOB Başkanı Recep Gür, Ticaret Borsası Başkanı Naki Özkubat, Ticaret Borsası Başkanı Meclis Başkanı Yılmaz Kaya, AK Parti Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın, HGYD Başkanı Birkan Demirci, MÜSİAD Genel Merkez yöneticileri, esnaf odası başkanları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, iş adamları ile iş ve siyaset çevrelerinden çok sayıda davetli katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan Genel Kurulda sırasıyla MÜSİAD Başkanı Mücahid Ahmet Köksal, MÜSİAD Başkan Adayı Orhan Coşkun, MÜSİAD Genel Merkez Yöneticisi Soner Meşe, eski Milletvekilleri Salim Uslu ve Agah Kafkas, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın, AK Parti Çorum Milletvekilleri Erol Kavuncu ve Ahmet Sami Ceylan birer konuşma yaptılar.

Genel Kurulda MÜSİAD ve Genç MÜSİAD’ın yeni yönetimi de açıklandı. Buna göre, MÜSİAD Şube Başkanı Orhan Coşkun, Genç MÜSİAD Başkanı Emre Çıtak, Yönetim Kurulu Üyeleri Hayri Şamlı, Mehmet Emin Türker, İsmet Çıtak, Hacı Bayram İlhan, Ömer Battal, Fatih Turbay, Ömer Eren, Hüseyin Öztürk Alper Tığlı, Ali İlker Tosun, Mustafa Mertek ve Ömer Küçükaltan oldu.

Genel Kurul plaket töreninin ardından sona erdi.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ