logo

09 Şubat 2015

Oğlunun nişanında Çerkes oyunu oynadı

 

1

İl Genel Meclisi Başkanı Halil İbrahim Kaya’nın oğlu Muhammed Said Kaya, Esin İnan ile nişanlanarak, evlilik yolunda ilk adımı attı.

Aysel İnan’ın kızı Esin ile Ayşe ve Halil İbrahim Kaya’nın oğlu Muhammed Said’in nişan töreni geçtiğimiz Cumartesi akşamı Öğretmenevi’nde gerçekleştirildi.  Nişan törenine İnan ve Kaya ailelerinin yakınlarının yanı sıra Vali Ahmet Kara, eşi Mesude Kara, Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül, AK Parti eski İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, eşi Ebru Ceylan ve davetliler katıldı.

Evlilik yolunda ilk adımı atanan Esin ve Muhammed’in nişan yüzüklerini Vali Ahmet Kara ile Ahmet Sami Ceylan taktı. Vali Kara, genç çifti tebrik ederek, nişanın hayırlı olması temennisinde bulundu. Nişan töreni pasta kesilmesinin ardından müzik eşliğinde devam etti.

2

KAYA, ÇERKES OYUNU OYNADI

Nişan töreninde, iki ailenin de Çerkes olması nedeniyle Çerkes oyunları da oynandı. Vali Ahmet Kara ile eşi Mesude Kara, nişan töreninde Çerkes oyunu oynayan gençleri de ilgiyle izledi. İl Genel Meclisi Başkanı Halil İbrahim Kaya da, oğlunun bu mutlu gününde Çerkes oyunu oynadı.

corumpost.com, Kaya ve İnal ailelerini kutlar, genç çifte de mutluluklarının daim olmasını diler.

3

4

5

6

 

 

 

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ