logo

04 Haziran 2018

Ortak payda Çorum

Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Behiç Akkaş ve Yönetim Kurulu üyeleri, Çorum TSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal’ı ziyaret etti.

Nisan 2018’de Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılan  organ seçimlerinde seçilerek göreve başlayan yeni Yönetim Kurulu Başkanı Behiç Akkaş, Çorum TSO organ seçimlerinde güven tazeleyerek yeniden Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Çetin Başaranhıncal’ı tebrik ederek, “Bizler, yeni yönetim kurulu ve meclis üyelerimizle ilçemiz ve bölgemiz ekonomisinin gelişmesi ve daha ileri seviyelere yükselmesi için önemli çalışmalara birlikte imza atacağız. İlçemizin menfaatine olacak tüm görüş ve projelerin yanında olacağız” dedi.

Çorum TSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal ise, “Sungurlu TSO Çorum TSO birbirinden bağımsız özerk yapıya sahip kurumlar olarak, faaliyet alanları her ne kadar farklı görünse de ortak paydamız Çorum için ilçelerle de beraber hareket etmek ana prensibimizdir. Bu doğrultuda konuya aynı açıdan yaklaşan  Behiç Başkan  ve ekibine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ