logo

18 Mayıs 2019

Oto Tamirciler, iftar geleneğini bozmadı

 

Çorum Oto Tamirciler Esnaf Odası tarafından mübarek Ramazan ayı dolayısıyla her yıl geleneksel olarak verilen iftar yemeğine bu yılda yoğun katılım oldu.

Geçtiğimiz Cuma günü ÇESOB bahçesinde verilen iftara CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, CHP Merkez İlçe Başkanı İsmail Kalender, İYİ Parti İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Erkan Yıldız, ÇESOB Başkanı Recep Gür, CHP Belediye Meclis üyeleri, Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Müdürü Yaşar Kirişçi, Birlik yöneticileri, İl ve İlçe Esnaf Odası Başkanları ve çok sayıda oda üyesi esnaf katıldı.

Oda Başkanı Necmettin Uzun ve Oda Yönetim Kurulu üyeleri tarafından ayakta karşılanan davetliler, okunan ezan ile birlikte oruçlarını hep birlikte açtılar.

İftarın ardından bir teşekkür konuşması yapan Oto Tamirciler Esnaf Odası Başkanı Necmettin Uzun, yemeğe katılan tüm oda üyelerine ve davetlilere teşekkür etti. Uzun, ayrıca oda üyelerinin Ramazan Bayramı’nı şimdiden kutlarken, tüm İslam Alemi’nin de Ramazan ayını sağlık ve huzur içerisinde geçirmelerini temenni etti.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ