logo

29 Eylül 2016

Recep Gür, Ankara’da çalıştaya katıldı

recep gür toplantı (2)

Çorum Kasaplar ve Celepler Esnaf Odası Başkanı ve ÇESOB Başkan Vekili Recep Gür, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) ve Türkiye Kasaplar Federasyonu tarafından organize edilen “İşletme Geliştirme, İş Geliştirme Eğitimi, Hibe ve Desteklerden Yararlanma” konulu bilgilendirme toplantısına katıldı.

Ankara TESK Otel’de gerçekleştirilen toplantıya Türkiye Kasaplar Federasyonu Başkanı Fazlı Yalçındağ’ın yanı sıra TKDK İletişim Uzmanı Selma Türkmen, ADAPTESK Proje Koordinatörü Fuat Elvan ve TKDK Ankara İl Koordinatörü Dr. Burçak Yüksel konuşmacı olarak katıldı.

TKDK uzmanlarının kırsal kalkınma desteklerini anlattıkları toplantıda süt ve et üreticileri için IPARD programları ve hibe destekleri hakkında da geniş bilgiler verildi. Toplantı sonrası ise katılımcılara sertifikaları takdim edildi.

Çorum Kasaplar ve Celepler Esnaf Odası Başkanı Recep Gür, ayrıca aynı gün Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen celeplik mesleği ile ilgili çalıştaya da katılarak, celeplerin içinde bulunduğu sorunlar ve çözümler hakkında görüşlerini sundu.

recep gür toplantı (3)

recep gür toplantı (1)

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ