logo

Recep Gür, Çorum esnafının sorunlarını Ankara’ya taşıdı

Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB) Başkanı Recep Gür, AK Parti milletvekillerine ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Başkan Gür, beraberinde Birlik Başkan Vekili Erdal Kolaylı ve Birlik Yönetim Kurulu üyesi Burhan Balcı ile birlikte sırasıyla Ahmet Sami Ceylan, Oğuzhan Kaya ve Erol Kavuncu’yu TBMM’deki ofislerinde ziyaret ederek, görevlerinde üstün başarılar diledi.

Ziyaretlerde Çorum esnafının içinde bulunduğu sorunları milletvekillerine aktaran heyeti vekiller oldukça samimi ve sıcak bir şekilde karşıladı.

Recep Gür ve beraberindekiler daha sonra Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK)’i de ziyaret ederek, Konfederasyon Başkanı Bendevi Palandöken’le bir süre görüştüler. Başkan Gür, ziyarette başta fırıncı esnafı olmak üzere tüm Çorumlu esnaf ve sanatkarların sorunlarını Palandöken’e iletti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bendevi Palandöken de, konfederasyon olarak yaşanılan sorunların takipçisi olacaklarını ve çözümü noktasında ellerinden gelen gayreti göstereceklerini söyledi.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ