logo

08 Mayıs 2018

ÇESOB Başkanı Recep Gür’e ziyaretçi akını

Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB) Başkanlığına seçilen Kasaplar ve Celepler Odası Başkanı Recep Gür’ü kutlama ziyaretleri devam ediyor.

ÇESOB Başkanı Recep Gür’ü Ticaret İl Müdürü Fikret Yıldırım, KOSGEB İl Müdürü Yusuf Yıldız, Şekerbank Şube Müdürü Nuri Doğan, KSS Halkbank Şube Müdürü Murat Töremiş, Alaca Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Bursalı Demir, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Yılmaz Kaya ve Birlik Yöneticileri, Oto Tamirciler Esnaf Odası Başkanı Necmettin Uzun ve Oda Yönetim Kurulu üyeleri, Marangozlar Odası Başkanı Ömer Latif Akdağ ve Oda Yönetim Kurulu üyeleri ile Elektrik ve Su Tesisatçılar Odası Başkanı Erol Bozkurt ve Oda Yönetim Kurulu üyeleri ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

Ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Birlik Başkanı Recep Gür, kamu, kurum ve kuruluş temsilcileriyle Çorum için, Çorumlu esnaf ve sanatkarlar için hep birlikte uyum içerisinde çalışacaklarını söyledi.

MAKAMI ÇİÇEK BAHÇESİNE DÖNDÜ

Bu arada Başkan Gür’ün makamının çiçek bahçesine döndüğü de gözlendi. Recep Gür, çiçek gönderen, mesaj atan, kutlama mesajı yayınlayan, telefon eden herkese teşekkür etti.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ