logo

06 Şubat 2019

Şahin’den spora ve sporcuya destek sözü

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin, Çorum Voleybol Spor Kulübü ve Taraftar Grubuna destek sözü verdi.

Red Angels Taraftar Grubu, MHP Adayı Kenan Şahin’i arayarak hem voleybol takımına, hem de kendileri için destek talep ettiler.

Red Angels Taraftar Grubunun daveti üzerine çoğunluğu gençlerden oluşan taraftarlarla bir kafede bir araya gelen Kenan Şahin, gençliğin kötü alışkanlıklardan uzak durmaları adına spor, sanat ve kültürel aktivitelere yönelmesinin kendisine mutlu ettiğini söyledi.

Gençlerin ülkenin geleceği açısından son derece önemli olduğunu dile getiren Kenan Şahin, o nedenle gençlerden gelen talepleri çok önemsediğini ve yerine getirmek için elinden geleni yapacağını kaydetti.

Red Angels Taraftar Grubu, MHP Adayı Şahin’den Çorum Voleybol Kulübü Bayan Takımı için malzeme ve deplasman masraflarının karşılanması için destek istediler.

MHP Adayı Şahin, Çorum temsil eden voleybol takımı için bir takım eşofman yaptırma sözü verdi. Takımın ve Red Angels Taraftar Grubunun bir deplasman masrafını da karşılayacağını taahhüt eden MHP Adayı Şahin, taraftar grubuna tribünlerde kullanmaları için fular, Kaşkol gibi malzeme yaptıracağını da belirtti.

Red Angels Taraftar Grubu üyeleri de, kendilerine kucak açarak destek sözü veren MHP Adayı Kenan Şahin’e teşekkür ederek, seçimlerde başarı dilediler.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ