logo

18 Nisan 2019

‘Şehitlerimiz sayesinde güvendeyiz’

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği’ni ziyaret etti.

14-20 Nisan Şehitlik Haftası nedeniyle çeşitli programlar düzenleyen İl Başkanı Ahlatcı, Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği’ni de unutmadı. Ahlatcı, beraberinde İl Yönetim Kurulu üyeleri ve Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur ile birlikte Çorum Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Galip Deniz ve dernek Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

Dernek merkezinde yapılan görüşmede İl Başkanı Ahlatcı, Şehitlik Haftası nedeniyle şehit aileleri ve gazilere bir kez daha Çorum halkı adına şükranlarını iletti. AK Parti teşkilatları olarak tüm şehit ailelerinin yanında olduklarını dile getiren Ahlatcı, “Aziz şehitlerimizin sayesinde al bayrağımız ve vatanımız huzur ve güven içerisinde Allah tüm şehitlerimizin mekanını cennet eylesin geride kalan ailelerimize sabr-ı cemil ihsan eylesin” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Galip Deniz ise, “Sizlerin bizlerin yanında olmanızda son derece memnunuz. Her konu da vermiş olduğunuz destekten dolayı teşekkür ediyoruz. Allah devletimize, milletimize zeval vermesin” diye konuştu.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ