logo

06 Haziran 2018

Sıralamaya giremedi ancak arı gibi çalıştı

Harun Uysal, “Dava adamı vefalı olmalı, küsmemeli” dedi…
AK Parti’den Çorum Milletvekili Aday Adayı olan ancak sıralamaya giremeyen Çorumlu hemşehrimiz Harun Uysal, 24 Haziran seçimlerinde aday gösterilmedi ancak adaymış gibi meydanlarda seçim çalışması yürüterek partililerin takdirini topladı.

İş hayatını Ankara’da sürdüren genç işadamı Harun Uysal, AK Parti’de yürüttüğü siyasi hayatından ödün vermiyor. Çorum’dan Milletvekili Aday Adayı olan Uysal, ilk 4’e girememesine karşın geçtiğimiz günlerde Çorum’a gelerek AK Parti Milletvekili Adayları Av. Oğuzhan Kaya ve Erol Kavuncu’yla birlikte ilçelerde seçim çalışmalarına katıldı.

Milletvekili Adayları Kaya ve Kavuncu ile birlikte Çorumlu hemşehrilerini aday adaylığı sürecinde olduğu gibi sıcak yüreğiyle kucaklayan Uysal, 24 Haziran seçimlerinin cumhuriyet tarihimizin dönüm noktalarından birisi olduğunu söyledi.

Bu süreçte ümmetin umudu, dünya lideri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olduğunu ve olmaya devam edeceğini dile getiren Harun Uysal, “Kabına sığmayan, sürekli büyüyen Türkiye’nin, yeni, demokratik bir sistem ihtiyacını inşallah 24 Haziran seçimlerinde gidereceğiz” dedi.

Harun Uysal ayrıca 24 Haziran seçimlerinde Çorumlu vatandaşların rekor oyla AK Partili 4 milletvekili adayını da TBMM’ye taşıyacağına olan inancını sözlerine ekledi.

(Haber Merkezi)

 

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ