logo

29 Mayıs 2018

Siyasi parti adayları iş dünyasıyla buluştu

Çorum Ticaret ve Sanayi Odası’nın Mayıs ayı olağan Meclis Toplantısı gerçekleştirildi.

Gündem maddelerinin görüşülüp kabul edilmesinin ardından, AK Parti, CHP ve İYİ Parti Milletvekili Adayları 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak erken seçimlerde partilerine neden oy verilmesi gerektiği konusunda ve Çorum ile ilgili projeleri hakkında bilgi vermek amacıyla Odaya ziyarette bulunarak, Meclis üyeleri ile bir araya geldiler.

İlk önce AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan kürsüye gelerek konuşmasını yaptı. Ardından, Meclis Üyelerine CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse hitap etti ve ziyarette kendisine eşlik eden 3 yeni CHP milletvekili adayı Burçin Solmaz Polat, Gürsel Yıldırım ve Mehmet Tahtasız’ı Meclis üyelerine tanıttı.

Toplantıya, siyasi partilerden son olarak İYİ Parti’nin 4 milletvekili adayı, Mehmet Fatih Arslan, Abdullah Karaman, Sefer Yılmaz ve Sinem Sarı katıldı. Partisi adına, Çorum milletvekili aday listesinde birinci sırada yer alan  Mehmet Fatih Arslan yaptığı konuşma yaparak partisi ve seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi. Konuşmalarının sonunda soru da alan milletvekili adayları,  samimi ve içten bir yaklaşımla iş dünyası ile buluştu.

Çorum TSO Meclis Başkanı Erol Karadaş ve Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal, parti temsilcilerinin Odalarına yaptıkları ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, demokrasinin bayramı seçimlerin Çorum’a ve ülkemize hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

 

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ