logo

Sizin gibi Başkan her şehre lazım

Belediye Başkanı Zeki Gül esnaf ziyaretlerine ve vatandaşlarla hasbihal etmeye devam ediyor. Başkan Gül, esnaf ve vatandaşlara yönelik ziyaretler sırasında oldukça sıcak karşılanıyor.

Başkan Gül’ün 15 Temmuz Hürriyet parkından geçerken eğilerek bir köpeği sevdiğini, onunla ilgilendiğini gören bir vatandaş, “Ben Ankara’dan geldim, orada yaşıyorum. İlk defa bu kadar samimi içten bir belediye başkanı gördüm. Böyle başkan her şehre lazım” diyerek Başkan Zeki Gül’ün samimiyeti karşısında duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

ESNAFIN HER DAİM YANINDAYIZ

Belediye Başkanı Zeki Gül, esnaf ziyaretlerine Ayakkabıcılar Arastası, Kunduzhan Caddesi, Hıdırlık Caddesi ve Hürriyet Sokaklarda faaliyetlerini sürdüren esnafla devam etti. Esnafın hatırını soran Başkan Gül, hayırlı, bol kazançlar diledi.

Çorum esnafının ahilik kültüründen hiçbir zaman ayrılmadığının altını çizen Belediye Başkanı Zeki Gül, “Ülkemiz üzerinde oynanan ekonomik oyunları hükümetimiz ve esnafımızla beraber sırt sırta vererek bertaraf ettik. Esnafımız dik durdu. Bizlere her daim yanımızda olduğu mesajını verdi.  Biz de her zaman olduğu gibi esnafımızın derdiyle dertleneceğiz, onların sorunlarına çözüm bulmak için elimizden gelen gayreti göstermeye devam edeceğiz. Esnafımızla bir olacağız, beraber olacağız ve geleceğe sağlam adımlarla yürüyeceğiz” dedi.

KUNDUZHAN MUHTARLIĞINA ZİYARET

Başkan Gül, Kunduzhan Mahalle Muhtarlığını ziyaret etti. Mahalle Muhtarı Kadir Akçal’dan mahallelinin istek ve talepleriyle ilgili bilgi aldı. Muhtar Akçal, Devane Bölgesinde yaşanan dönüşümün, kentleşmenin mahalle sakinlerini memnun ettiğini dile getirdi ve çalışmalar için Başkan Gül’e teşekkür etti.

Kunduzhan Mahallesi’nde devam eden alt yapı çalışmalarını da inceleyen Başkan Gül, Çorum’da şehirleşme adına önemli bir değişim, dönüşüm yaşanıyor. Mahalle sakinlerimizin, vatandaşlarımızın memnun olduğu değişimin yaşanmasında emeği geçen, samimi gayretini ortaya koyan herkese teşekkür ediyorum. Beraber çalıştığımız tüm mesai arkadaşlarımıza çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” diye konuştu.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ