logo

10 Haziran 2018

Şoför esnafını iftar bir araya getirdi

Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası’nın geleneksel iftarında şoför esnafı bir araya geldi. Kültür Balo Düğün Salonunda verilen iftara yoğun ilgi vardı.

Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası, geleneksel hale getirdiği iftar programlarının bir yenisini daha gerçekleştirdi. Oda Başkanı Tahsin Şahin’in konuklarını kapıda karşıladığı davete Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Genel Başkanı Fevzi Apaydın, Çorum eski Milletvekilleri Adnan Türkoğlu ve Feridun Ayvazoğlu, Lâçin Belediye Başkanı Ünal Gevşek, CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, CHP Çorum Milletvekili Adayı Gürsel Yıldırım, İyi Parti Çorum Milletvekili Adayı Sefer Yılmaz, Çorum Ülkü Ocakları Başkanı Muhammed Yavuz Ünlü, Mobilyacılar Odası Başkanı Yalçın Kılıç, Taksiciler Odası Başkanı Mehmet Gayretli, Marangozlar Odası Başkanı Ömer Latif Akdağ, Mecitözü Esnaf Odası Başkanı Muhammed Öz, Ortaköy Esnaf Odası Başkanı Döndü Erarslan, Osmancık Şoförler Odası Başkanı Bilal Karatağ, İskilip Şoförler Odası Başkanı Abdurrahman Uysal, Oda Yöneticileri, MHP Eski İl Başkanlarından Av. Ercan Daşdan ve çok sayıda şoför ve nakliyeci esnafı katıldı.

Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, “İftar yemeklerimiz artık geleneksel hale geldi. Bu vesile ile hem bir araya geliyoruz, sohbet ediyoruz hem de Ramazan ayının güzelliğini yaşıyoruz. İftar vesilesiyle Çorum’daki arkadaşlarımızla, yönetici ve dostlarımızla bir araya geldik. Bu yemekler aynı zamanda dostlukları geliştirerek birlik çatısı altında herkesi birbiriyle buluşturuyor” dedi.

RAMAZAN PAYLAŞMA AYIDIR

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Genel Başkanı Fevzi Apaydın ise, “Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odasının geleneksel olarak düzenlediği iftar davetine her yıl katılmak için gayret gösteriyorum. Ramazan birlik, beraberlik ve paylaşma ayıdır. Biz de bu doğrultuda esnafımızla ve dostlarımızla buluştuk. Bu organizasyonu her yıl özveri ile düzenleyen Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanımız Tahsin Şahin’i canı gönülden kutluyorum. Çorum’da güzel işlere imza atıyor. Başarılı çalışmalarının da devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

Misafir ettiği şoför esnafıyla tek tek ilgilenen Tahsin Şahin, “Çorum’da zor şartlarda görev yapan şoför arkadaşlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde tek vücut olduğumuzu göstermek için böyle bir davet gerçekleştirdik. Sağ olsun yanımızda olan şoför ve nakliyeci esnafımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ