logo

Şoförler Odaları tarafını belli etti

Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, Çorum Taksiciler Minibüsçüler ve Servisçiler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Gayretli ile ilçelerde faaliyet gösteren şoförler odalarından birisi hariç Birlik Başkanlığı seçimlerinde mevcut ÇESOB Başkanını desteklemeye karar verdikleri öğrenildi.

Mayıs ayı içerisinde yapılması beklenen Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB) seçimleri öncesi mevcut Birlik Başkanına destek büyüyor. Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, Çorum Taksiciler Minibüsçüler ve Servisçiler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Gayretli ile beraberindeki ilçe şoförler odaları başkanları, birlik başkanlığı seçimlerinde mevcut ÇESOB Başkanı desteklemeye karar verdi.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, “Esnaf odalarımızın bir üst çatısı olan birlik başkanlığımızın mayıs ayında yapılacak olan olağan genel kurulunda Birlik Başkanımız Sayın Yalçın Kılıç’ı desteklemeye karar verdik. Bu kararımızın sonuna kadar arkasında duracağız. Birlik başkanlığı seçiminin ilimize, ülkemize hayırlı olmasını temenni ederiz” dedi.

ŞOFÖRLER ODALARI TEK YÜREK OLDU

Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odasında ilçelerde faaliyet gösteren şoförler odalarının temsilcileriyle bir araya gelen Tahsin Şahin, “Mayıs ayında yapılacak olan birlik başkanlığı seçiminde Çorum’daki şoförler ve taksiciler odaları olarak mevcut ÇESOB Başkanımız Yalçın Kılıç’a tam destek vereceğiz. Kendisinin yeniden Birlik Başkanı olmasını canı gönülden arzu ediyoruz” diye konuştu.

TAKSİCİLER ODASI TARAFINI BELLİ ETTİ

Mevcut ÇESOB Başkanına Birlik Başkanlığı seçimlerinde tam destek vereceklerini açıklayan şoförler odaları ve başkanları ise şöyle: “Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, Çorum Taksiciler Minibüsçüler ve Servisçiler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Gayretli, Sungurlu Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Hacı Karatekin, Alaca Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Duran Ongu, İskilip Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Abdurrahman Uysal, Kargı Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası Başkanı Orhan Camcı, Osmancık Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Bilal Karatağ ile Bayat Şoförler ve Esnaf Odası Başkanı Nazmi Kızmaz.”

MECİTÖZÜ ŞOFÖRLER ‘RECEP GÜR’ DİYOR

Bu arada Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanları arasında sadece Mecitözü Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Halil Piroğlu’nun tarafının ise Recep Gür’den yana olduğu edindiğimiz bilgiler arasında.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ